Vaše záznamy a identifikační prostředky

Vaše záznamy, identifikační prostředky a historie

Po přihlášení k portálu národního bodu prostřednictvím jakéhokoli Vašeho identifikačního prostředku (např. NIA ID nebo eObčanka) se Vám zobrazí přes uživatelské rozhraní sekce „Vaše záznamy a identifikační prostředky“, kde můžete spravovat Vaše údaje, Souhlasy s poskytováním Vašich údajů a Připojené identifikační prostředky.

V sekci Vaše údaje Vám umožňujeme aktuálně spravovat dva komunikační kanály, a to telefonní číslo a e-mailovou adresu. Tyto údaje se mohou dále využívat k jejich vydávání kvalifikovaným poskytovatelům v rámci jejich nabízených online služeb, a to pouze s Vaším souhlasem. Tyto údaje tedy nebudou bez Vašeho vědomí nikdy předány někomu dalšímu.

V sekci Souhlasy s poskytováním Vašich údajů pro kvalifikované poskytovatele můžete odebírat trvalé souhlasy s poskytováním údajů jednotlivým poskytovatelům Vámi využívaných služeb.

V sekci Připojené identifikační prostředky můžete vidět aktuální seznam všech Vašich aktivních identifikačních prostředků připojených k Vašemu profilu v národním bodu pro identifikaci a autentizaci.

V sekci Historie Vaší činnosti můžete vidět záznamy Vaší činnosti, které jste v uplynulé době uskutečnili vůči národnímu bodu.